Deltana BBN2003-12 Towel Bar 12 inchZoom
Deltana BBN2003-12 Towel Bar 12 inch
Item# Deltana-BBN2003-12
    Available Size
    12 inch
    Available Finish
Cannot find your product? click: Help!. Our product experts will assist you.
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches