Deltana BBS2003-18 Towel Bar Sobe Series 18 inchZoom
Deltana BBS2003-18 Towel Bar Sobe Series 18 inch
Item# Deltana-BBS2003-18
    Available Size
    18 inch
    Available Finish
Cannot find your product? click: Help!. Our product experts will assist you.
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches