Deltana SSS2352110SBU Stainless Steel Sink-Undermount 23.5 inch x 21 inch Brushed SaZoom
Deltana SSS2352110SBU Stainless Steel Sink-Undermount 23.5 inch x 21 i
Item# Deltana-SSS2352110SBU
Availability: Unknown
Product Information
  • Description
    Product Details
    Features
    Thickness: 18 gauge Depth of bowl: 10 inch
    Available Size
    23.5 inch x 21 inch
    Available Finish
Cannot find your product? click: Help!. Our product experts will assist you.
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches