NHO-500-BP-12F Acanthus Brilliant Pewter/Fluted Bar 12" OL 8" CC Base 2-3/8" x 2 1/8" 2-1/2" Proj King's Road Collection by Notting HillZoom
NHO-500-BP-12F Acanthus Brilliant Pewter/Fluted Bar 12" OL 8" CC Base 2-3/8" x 2 1/8" 2-1/2" Proj King's Road Collection by Notting Hill
Item# Notting-Hill-NHO-500-BP-12F
    Brand Name: Notting Hill
    Item#:NHO-500-BP-12F
    Description: Acanthus Brilliant Pewter/Fluted Bar
    Lead Time: 7 to 45 days
    Weight: 2.0 lbs.
    Overall Length: 12"
    Center-to-Center: 8"
    Dimensions: Base 2-3/8" x 2 1/8"
    Projection: 2-1/2"
    Finish: Brilliant Pewter
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches