NHO-502-AC-14PL Florid Leaves Antique Copper/Plain Bar 14" OL 10" CC Base 2-3/8" x 2 1/8" 2-1/2" Proj Florals & Leaves Collection by Notting HillZoom
NHO-502-AC-14PL Florid Leaves Antique Copper/Plain Bar 14" OL 10" CC Base 2-3/8" x 2 1/8" 2-1/2" Proj Florals & Leaves Collection by Notting Hill
Item# Notting-Hill-NHO-502-AC-14PL
    Brand Name: Notting Hill
    Item#:NHO-502-AC-14PL
    Description: Florid Leaves Antique Copper/Plain Bar
    Lead Time: 7 to 45 days
    Weight: 1.8 lbs.
    Overall Length: 14"
    Center-to-Center: 10"
    Dimensions: Base 2-3/8" x 2 1/8"
    Projection: 2-1/2"
    Finish: Antique Copper
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches