Sugatsune DSR423-1524-25 Concealed Door Straightener A=1524 (Set Of 25)Zoom
Concealed Door Straightener A=1524 (Set Of 25), Sugatsune DSR423-1524-25, UPC: 769785981170 (SE25)
Item# Sugatsune-DSR423-1524-25
Availability: in stock ( 4, Low Inventory)
Product Information
  • Description
Cannot find your product? click: Help!. Our product experts will assist you.
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches