Deltana BBN2004-30 Towel Bar 30 inchZoom
Deltana BBN2004-30 Towel Bar 30 inch
Item# Deltana-BBN2004-30
    Available Size
    30 inch
    Available Finish
Cannot find your product? click: Help!. Our product experts will assist you.
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches