Deltana BBN2006-24 Double Towel Bar 24 inchZoom
Deltana BBN2006-24 Double Towel Bar 24 inch
Item# Deltana-BBN2006-24
    Available Size
    24 inch
    Available Finish
Cannot find your product? click: Help!. Our product experts will assist you.
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches