Deltana SSS32518DBU Stainless Steel Sink-Undermount 32.5 inch x 18 inch Brushed SaZoom
Deltana SSS32518DBU Stainless Steel Sink-Undermount 32.5 inch x 18 inc
Item# Deltana-SSS32518DBU
    Features
    Thickness: 18 gauge Depth of Left bowl: 8.5 inch Depth of Right bowl: 8.5 inch Depth Of Right Bowl 14.5 inch x 16.5 inch Interior Dimensions Of Right Bowl Top 14.5 inch x 16.5 inch
    Available Size
    32.5 inch x 18 inch
    Available Finish
Cannot find your product? click: Help!. Our product experts will assist you.
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches