Deltana SSS32205DBU Stainless Steel Sink-Undermount 31.5 inch x 20.5 inch Brushed SaZoom
Deltana SSS32205DBU Stainless Steel Sink-Undermount 31.5 inch x 20.5 i
Item# Deltana-SSS32205DBU
Availability: Unknown
Product Information
  • Description
    Product Details
    Features
    SSS32205DBUL - Thickness: 18 gauge Depth of Left bowl: 9 inch Depth of Right bowl: 8 inch, Interior Dimensions Of Left Bowl Top 15.5 inch x 18.37 inch, Interior Dimensions Of Right Bowl Top 12.75 inch x 16.25 inch SSS32205DBUR - Thickness: 18 gauge Depth of Left bowl: 8 inch Depth of Right bowl: 9 inch, Interior Dimensions Of Left Bowl Top 12.75 inch x 16.25 inch, Interior Dimensions Of Right Bowl Top 15.5 inch x 18.37 inch
    Available Size
    31.5 inch x 20.5 inch
    Available Finish
Cannot find your product? click: Help!. Our product experts will assist you.
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches