Deltana SSS32215DBUR Stainless Steel Sink-Undermount 32 inch x 21.5 inch Brushed SaZoom
Deltana SSS32215DBUR Stainless Steel Sink-Undermount 32 inch x 21.5 in
Item# Deltana-SSS32215DBUR
    Features
    Thickness: 18 gauge Depth of Left bowl: 5.5 inch Depth of Right bowl: 9 inch Interior Dimensions Of Left Bowl Top 7 inch x 14 inch Interior Dimensions Of Right Bowl Top 21 inch x 18.8 inch
    Available Size
    32 inch x 21.5 inch
    Available Finish
Cannot find your product? click: Help!. Our product experts will assist you.
Quick Metric Conversions: 25mm = 1 inch (approx), 2.5cm = 1 inch (approx), 96mm = 3.75 inches